İstanbul Fashion Week Ekim 2012

Bu sezon yedincisi gerçekleşecek olan İstanbul Fashion Week 10 – 13 Ekim 2012 tarihleri arasında, birbirinden yetenekli tasarımcıların da katılımı ile gerçekleşecek. Tasarımcıların 2013 Yaz koleksiyonlarını sunacağı İstanbul Fashion Week bu sene ilk defa Antrepo 3 ‘te gerçekleşecek.

İFW 10 – 13 EKİM 2012

34 moda tasarımcısı ve 4 markanın katılacağı defileler 4 gün boyunca devam edecek. İstanbul Fashion Week ‘e katılacak ve bireysel defile yapacak moda tasarımcılarının isimleri şöyle ; Özgür Masur, Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Nejla Güvenç, Simay Bülbül, Tuvana Büyükçınar, Gül Ağış, Studio Kaprol, Atıl Kutoğlu, Hatice Gökçe, Erol Albayrak, Jale Hürdoğan, Deniz Kaprol, Şafak Tokur, Dilek Hanif, Çiğdem Akın, Günseli Türkay, Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun, Aslı Güler, Elif Cığızoğlu, Nihan Buruk ve Hakan Akkaya.
Karma defilelerde performans sergileyecek genç  moda tasarımcıları ; Nihan Peker, Ayhan Yetgin, Songül Cabacı, Selim Baklacı, Nil Kandemir, Selma State, Emre Erdemoğlu, Tuba Benian, Ayşe Deniz Yeğin.
Defile yapacak olan markaların isimleri ; Avva, Triko Mısırlı, AdL&Cengiz Abazoğlu, Damat.

IFW Komite Başkanı Volkan Atik modanın nabzını tutacak olan organizasyonun kendilerini çok heyecanlandırdığını söyledi.
Atik şöyle konuştu: “Her IFW kendi içinde ayrı bir coşkuyu barındırıyor kuşkusuz. Ancak bu dönem her zamankinden çok daha heyecanlıyız.
Heyecanlıyız çünkü,  çok yoğun bir katılımla karşı karşıya kaldık. Sizlerle paylaştığımız programda da göreceğiniz üzere toplam 32  defile düzenleyeceğiz. 
Bu defilelerin 4’ü  markalara, 28’i ise tasarımcılara ait. Gerek markalarımız gerek tasarımcılarımız IFW için ciddi bir hazırlık içindeler. Bir diğer heyecanımız ise geleceğe dair. Önümüzde yürümemiz gereken çok uzun bir yol var.”
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s