VOGUE Fashion Night Out İstinyePark


İstanbul bu kadar şık kadını bir arada dün gece görebildi! Biz de gördüklerimizi sizinle paylaşmak için gittik modanın merkezi İstinyePark’a. Harika, capcanlı, moda dolu, stil rüzgarları estiren bir geceydi. İlk önce İstinyePark’a girdiğim andan itibaren başlamak istiyorum;


‘Fashion Glows’ partisi ile İstinyePark markalar sokağı dev bir parti alanı haline getirilmişti. Ayrıca İstinyePark bünyesindeki markaların özel etkinlikleri, geceye özel indirimler ve sürpriz kampanyalar ile Moda Çılgınlığı gece 00.00’a kadar kesintisiz devam etti. Ünlü blogger ve sanatçılar, trendsetter’lar, stil danışmanları ve sürpriz isimler Vogue FNO 2012 kapsamında İstinyePark’ta idi. 


Her stilde insana rastlamak mümkündü. Kimi o atmosferi yutup, alışveriş yapmak için gelmiş, kimi ise sadece o ortama şahit olmaya gelmişti. Stil demişken, herkeste canlı renklere ve neon esintilerine çok sık rastladık. Bunun dışında bayanların belki de tek gücü olan yüksek topuklar! Hepsi birbirinden tarz, iddialı topuklular! Bu ayakkabılarla bayanlar dün gece Cinderella gibiydi. 


Eğlence mi diyorsunuz? Eğlencesi eksik olur mu ?  Müzik ve dans şovlarıyla birlikte iğne atsan yere düşmeyecek bir kalabalık. Herkes moda kokuyor. Herkes o gecenin moda ikonu. Vogue Fashion Night Out bir kez daha İstanbul ‘u ve İstanbul ‘lu stil sahibi insanların kalbini fethetmeyi başardı. Yılın en moda organizasyonunda bulunmak, Sonbahar/ Kış trendlerini herkesten önce öğrenmek ve İstinyePark’ta yer alan ünlü markaların sürpriz etkinlikleriyle eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkes oradaydı ! 


En güzeli de, FABRİKA mağazasının etkinliği olan ‘Benim Fabrikam’dı. Herkesin Fabrika stili stil danışmanları yardımı ile fotoğraflandı. Herkes Fabrika stilini Benim Fabrikam adı altında belirledi. Benim Fabrikam’ı umarım beğenirsiniz 🙂 Fabrika’nın sürprizleri bununla da sınırlı değildi. Saat 21.00 olduğu anda Can Bonomo sevenleriyle Fabrika’da buluştu. Röportaj ve fotoğraf çekimiyle birlikte Can Bonomo’da Fabrika stiliyle harikaydı. 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s