Takılarınız Sonbahara Hazır mı ?

Yaz sıcaklığı git gide etkisini azaltırken, sonbahar serinliği bizlere merhaba diyor. Yaz takı trendleri yavaş yavaş kaybolurken, sonbaharın trendleri mağazalarda yerlerini almaya başladı bile.

Neon renkler bu yaz oldukça fazla kullanıldı. Sonbaharda ise tamamen olmasa da bazı ürünlerde etkisini devam ettiriyor. 2012 yaz aylarına bomba gibi düşen neon renkler, sonbahar ve kış aylarında etkisini kaybeder gibi olsa da 2013 ilkbaharında mükemmel bir dönüş yapacak. ( 2013 İlkbahar / Yaz
2012 /2013 sonbahar ve kış aylarında, takılarda göreceğimiz bir diğer trend de vahşi hayvan figürleri. 

2012 /2013 sonbahar kış döneminin kıyafetlerinde olduğu gibi, takılarda da bolca hayvan figürü göreceğiz. Lanvin ve Roberto Cavalli gibi ünlü tasarımcılar vahşi hayvan figürlerini koleksiyonlarına taşıdı. Lanvin’in koleksiyonunda tanıttığı büyük bir panter kafasından oluşan deri kayışlı kemeri büyük ilgi gördü. Genellikle vahşi hayvan figürleri kullanan tasarımcılar bu trendin sonbahar kış döneminde bir hayli moda olacağını söylüyor. Her yıl gibi bu yıl da yüzükler revaçta olacak ama bu kez, vahşi hayvan figürlü yüzükler!

Sarı altın ve siyah kombinler benim en beğendiklerim. İkisi bir arada kullanılınca bana göre çok asil duruyor. Siyah ve sarı altın uyumunun yanında gümüş ve bakır renkleri bile kullanılacak. Uyumsuz olur demeyin. Deneyin görün 🙂
Sonbahar kış döneminin bir diğer trend takısı da deri bileklikler. Bu bilekliklerin çoğumuzun dolabında olduğunu düşünüyorum. En pahalı markasından, mahallemizin bir milyoncusuna kadar her yerde satılıyor bu bileklikler 🙂 Tabii bu bileklikleri alırken zımba detaylı olmasına dikkat etmenizi öneririm. Çünkü zımba detaylar,kıyafetler ve ayakkabılarda olduğu gibi, bileklik ve diğer takılarda da yerini aldı. 

Reklamlar

One Comment Kendi yorumunu ekle

  1. semforever dedi ki:

    bu kış kalın altın ve bronz bileklikler de moda galiba en çok dikkatimi onlar çekti zaar

    semforever-semforever.blogspot.com

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s