Jale Hürdoğan "Amuse Bouche" IFW – Teaser

Ünlü şeflerin mönüye geçmeden önce misafirlerine sunduğu tek lokmalık “Ağızda Hoşluk” anlamına gelen “Amuse Bouche”lar, öncelikle iştah okşarken, şefin maharetini ve stilini de gösteren, “Nouvelle Cuisine” yenilikçi mutfağın önemli örneklerindendir…


İFW’de ilk solo defilesini sergileyecek olan Hürdoğan, yemeğe ve “Nouvelle Cuisine”e duyduğu ilgiyi, yapmayı planladığı üçlemenin ilk ayağı olan “Amuse Bouche” ’13 Yaz Koleksiyonu ile başlatıyor. Moda severlerin görme ve dokunma duyularının yanında tatma hislerine de hitap etmeyi istiyor. 

Defilenin sponsoru, odalarının dekorasyonu ve personelinin kıyafeti Jale Hürdoğan tarafından tasarlanan, Sekizİstanbul Oteli ve ünlü şef Maksut Aşkar’ın da işletmecisi olduğu “nouvelle cuisine” in yeni örneklerinden Sekizİstanbul Restaurant’ıdır.

Defile için özel olarak kurgulanan kısa filmi ise reklam dünyasının ünlü prodüksiyon şirketi “Shortcut” tarafından yönetmen Ariel Goldenberg ile çekilmiştir.Koleksiyon görselleri model Ebru Şam üzerinde usta fotoğrafçı Adil Gültekin tarafından yine Sekizİstanbul Restaurant’ta çekilmiştir.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s