Fransız Havası

Fransız kadınları gibi giyinmenin 10 sırrı!
Fransız kadınları yalın şıklıkları ile biliniyor. Onların bu sırrını çözdükten sonra, siz de gerçek bir “Pariziyen” gibi şık ve zarif görünebilirsiniz.

BRETON ÇİZGİ
Fransa deyince, ilk akla gelenlerden Breton çizgili üstler oldu. Coco Chanel’in koleksiyonuna eklemesiyle, Fransız kadınların simgesi haline geldi. Şık bir günde kalem etek ya da sigaret pantolonla, daha rahat bir gün içinse tayt ile kombinleyebilirsiniz.

BABET
Pariziyen yaşam tarzının yapı taşlarından biridir babetler.. Şehir içinde her yere yürüyerek gittikleri için Fransız kadınları babeti diğer modellere göre daha çok tercih ediyor. Hem eteklerle hem de pantolonlarla rahatça ve şık bir şekilde tamamlanıyor.

ROMANTİK DANTELLER
Fransız kadınları sade stillerini romantik dantel detayları ile tamamlayıp güçlendirmeyi severler. Ancak bunu yine çok aşırıya kaçmayan modellerle yapıyorlar. Bazen dantel detayını sadece bir saç aksesuarında ya da jean’in üzerinde kullanabiliyorlar.

DESENLİ MİNİLER
Kusursuz bacakları sergilemeyi iyi bilen Fransız kadınları, desenli küçük minilerini beyaz bluzlar ve babetlerle tamamlarlar.

SİGARET PANTOLON
Günlük hayatta babet giymeyi sevdiklerinden, birlikte en iyi kombinleyebilecekleri pantolon olan sigaret modeli ilk tercihleri.


SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRI
Yapılan bir araştırmaya göre, Avrupa’da iç çamaşıra en fazla ilgi gösteren ve en fazla parayı harcayan Fransız kadınlarıymış. Gerçekten de onlar için şıklık detaylarda gizlidir. Yalın stillerinin aksine, iç çamaşırında fantezileri uyandıran seçimler yapıyorlar. 
ÖRGÜ ŞIKLIĞI
Sade stillerine doğallık katmak için soğuk kış günlerinde örgü detaylı modelleri tercih ederler. Elde örülmüş havası veren doğallık onlar için abartıdan daha önemlidir.
BİR PARÇA KÜRK
Fransız kadınları kürk detayları kullanmayı abartmadan biliyorlar. Kürk detayını sade ve şık bir şekilde kol kısmında ya da resimdeki gibi sadece yaka kısmında kullanıp stillerini kolayca tamamlıyorlar.
KAYITSIZ ŞIKLIK
Şık olmayı severler ancak bunun için çok uğraşılmış görünümü vermek istemezler. Çarliston elbiseleri bu yüzden onlar için ön planda.. Elegan olmalarının yanı sıra sade ve cool bir havaları var.
BEBE YAKA
Çocuksu havayı severler.. Basit bir tişörtün üzerine takılabilen bebe yaka aksesuarlarla şıklıklarını tamamlarlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s