Bumerang Ödülleri Oylama İçin Son Gün (:

Merhaba 🙂

Bu yazım pek moda ile alakalı değil 🙂 Yaklaşık 1 ay önce internette dolaşırken bir siteye denk geldim. Tahmin edersiniz ki “Bumerang”. Biraz inceledikten sonra da bu yarışmanın düzenlendiğini gördüm. Hiç vakit kaybetmeden yarışmaya katılmak için gerekli olan bilgileri yazdım ve yarışma başvuru isteğim onaylandı. Bu süre içerisinde kimler oy verdi bilemiyorum. Sosyal medyada çok kez paylaşımlarım oldu oy vermeniz için. Öncelikle oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.

Bu blog ilk olarak üniversite final projesi için açılmıştı Mayıs ayında. Ve bu kadar kısa sürede istatiksel grafiğimizin iyi olması bizleri çok memnun ediyor. Aldığımız AA ‘ların bize şans getirmesini diliyorum. (: Bu günden itibaren (15.11.12) oylama işlemi son buluyor. Umuyorum ki bu güzel gecede 3 finalist arasına girerek yerimizi alırız. Bu yarışma içerisinde bulunan tüm kategorilerde yarışan arkadaşlara bol şans.

Ayrıca şahsım adına bu etkinliği kutluyorum. Her bir jüri üyesi adına İzmir Urla Hatıra Ormanı ‘na 10 ‘ar tane fidan dikilecekmiş.

Oylama için son gün… Destek Lütfen 🙂 Aşağıdaki resme tıktık 🙂

                                                        

Reklamlar

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s