Yılbaşı Vitrinleri

2013 ‘ün eli kulağında. Sayılı günler kaldı yeni yıla. Yeni umutlar… Yeni beklentiler, hayaller… Yılbaşı yaklaşırken ünlü moda markaları vitrinlerini düzenlemeye başladılar bile… Henüz tüm mağazalar yılbaşı konseptini vitrinlerine yansıtmış değil. Diğer markaların vitrin tasarımlarını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Disney kahramanları, minik oyuncaklar ve farklı hikayelerle tasarlanan vitrinlere bayıldık diyebiliriz. Henri Bendel, Primtemps Haussmann, Barneys, Galeries Lafayette, Macy’s, Saks Fifth Avenue gibi lüks mağaza zincirlerinin vitrinlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Barneys – New York
Barneys Disney ile anlaştı ve Electric Holiday konseptini uyguladı. Sarah Jessica Parker, Naomi Campbell, Anna Wintour gibi isimleri Disney karakterleriyle bir araya getiren Barneys, bu senenin en gözde vitrini olacağa benziyor. 

Bloomingdale’s – New York
Cirque De Soleil ‘in yakında vizyona girecek olan 3D filminden esinlenen Bloomingdale’s ‘in vitrini adeta sirk alanı. Cambazlar, dev tahta bacak adamlar vitrinde yerini aldı.

Lord&Taylor – New York
Daha birçok vitrin tasarımının yapılmadığını söylemiştim. Ama anlaşılan o ki, bu senenin en gerçekçi vitrini Lord&Taylor ‘un. Lord&Taylor vitrin tasarımını oluştururken, dünyanın dört bir yanında yapılan kutlamalardan esinlenmiş. Sıcak aile ve arkadaşlık ortamı markanın yılbaşı temasını oluşturuyor.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s