Takip Etmeniz Gereken 14 Blogger

2013 yılından beri sayısı hızla arttı moda bloglarının. Tabi ki hepsi tutunamadı. Bazıları ise stilleriyle sıyrıldı aralarından. Modayı ve stilleri yakından takip etmek istiyorsan, aşağıdaki blogları takip etmeni öneririm 🙂 Benim favorim Vanessa Hong of The Haute Pursuit@thehautepursuit 
Camille Charrière of Camille Over the Rainbow@camtyox

Natalie Joos of Tales of Endearment@jxxsy

Krystal Bick of This Time Tomorrow, @krystal_bick

Pernille Teisbaek of Look de Pernille@lookdepernille

Ezgi Icel and Lian Kebudi of Luxury Shoppers@luxuryshoppers

Margaret Zhang of Shine by Three@margaret_zhang

Rach Parcell of Pink Peonies@rachparcell

Julie Sariñana of Sincerely Jules@sincerelyjules

Vanessa Hong of The Haute Pursuit@thehautepursuit

Helena Bordon@helenabordon

Charlotte Groeneveld of The Fashion Guitar@thefashionguitar

Aleali May of Aleali May@alealimay

India Rose of India Rose,@indiaroseco

Gizele Oliveira of Gizele a Go-Go!,@giizeleoliveira

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s